Yol Planım Gezi Tasarım Hikayesi

Yol Planım Gezi Tasarımı, farklı ve özgün deneyimler arayan gezginlere, benzersiz bir seyahat planı sunmaya kendini adanmış seyahat tasarımcısı 2 arkadaşın, ‘içinizdeki gezgini ortaya çıkarın’ mottosuyla yola çıkarak hayata geçirdikleri bir danışmanlık şirketidir.

Biz bu yolculuğa, herkesin hayalindeki seyahati gerçekleştirebileceğine olan inancımız ama aynı zamanda biraz ilham ve profesyonel bir dokunuşa olan ihtiyaç fikriyle çıktık. Seyahat artık bir trend haline dönüştü.

Şehir hayatının keşmekeşi ve kalabalığından doğaya kaçmak, yaz sıcaklarında kuzeye, soğuk iklimlere gitmek, bilinmeyeni keşfetmek, farklı kültürlere tanık olmak, bir belgeselci gibi büyük göçün peşine düşmek arzumuz bizi seyahatin sınırlarını zorlamaya itiyor. Uçak bileti, otel gibi tüm servisleri kendinizin almak istediğini ama nasıl ve nereleri gezmeniz gerektiği konusunda bir desteğe ihtiyaç duyduğunuzu biliyoruz. Belki tek bir şehrin altını üstüne getirmek, belki lezzet avcılığı yapmak, belki bisikletinizi alıp Mallorca’nın yamaçlarında karavanınızın önünde pedallamak, belki de birkaç şehir ya da ülke içeren kapsamlı bir rota çıkarmak istiyorsunuz. Sizi çok iyi anlıyor ve seyahatinizi unutulmaz bir deneyime dönüştürmeniz için kişiye özel bir hizmet veriyoruz.

Yol haritanızı bize bırakın ve anın tadını çıkarın.

Fernaz & Yeşim

pine-watt-412305-unsplash.jpg